עורך דין מקרקעין שיוכל ללוות אתכם בכל עסקת נדל״ן

עורך דין מקרקעין שיוכל ללוות אתכם בכל עסקת נדל״ן

עד היום היה נדמה לכם שכל מה שקשור לעסקות נדל״ן שייך לעולמם של ״הגדולים״? אם כך, אין ספק שזו טעות, כי היום כל אחד מאיתנו יכול לבצע עסקות נדל״ן שונות. זה לא משנה אם ירשתם נכס מההורים שלכם ואתם רוצים למכור או להשכיר אותו או שאולי מדובר על דירה ששייכת לכם ואתם רוצים למכור. מה שבטוח זה שכדי לבצע כל צעד כזה בצורה חוקית וכדי למנוע מעצמכם כל סיבוך אפשרי, אתם צריכים עורך דין מקרקעין שכדאי לדבר איתו שיוכל לעזור לכם. עורך דין כזה יוכל לבדוק לעומק כל חוזה שהצד השני מנסה להחתים אתכם עליו ובצורה כזאת תוכלו להיות בטוחים יותר לגבי ההחלטות שלכם. אין שום סיבה להסתמך בעיניים עצומות על עורך דינו של הצד השני כי בסופו של דבר חשוב שיהיה אדם מקצועי שידאג, בראש ובראשונה, לאינטרסים שלכם.

 

כך תדעו שבחרתם נכון

 

לבחור עורך דין מקרקעין, כמו לבחור כל עורך דין אחר, זו משימה לא קלה. העניין הוא שכל כך הרבה תלוי באותו עורך דין, עד כי ברור מדוע נעדיף לעשות הכול כדי להבטיח שאנחנו במקום הנכון. לכן חשוב לברר מה הניסיון של אותו עורך דין, האם הוא מגיע עם ידע רב והאם הוא בקיא בכל התחום הזה? האם, במקרה של חוזי מכר של דירות, עוה״ד יידע ממה להזהיר אתכם? והאם הוא יידע מה צריך לברר בטאבו לפני שחותמים על החוזה? בנוסף לכך, אם מדובר על חוזה שכירות, האם לעוה״ד שאליו פניתם יש מספיק ידע כדי להחליט איזה סעיפים כדאי להוסיף או לשנות? הרעיון הוא לבחור איש מקצוע שאתם יכולים לסמוך עליו בעיניים עצומות ולכן חשוב לברר אודותיו מראש כמה שיותר נתונים.

נדלן כל עסקה

שכר הטרחה אותו גובה עוה״ד

 

לבסוף, עוד טיפ קטן שיכול תמיד לעשות בבחירת עוה״ד שבידיו אתם מפקידים את העניינים שלכם, זה גם להתייחס לשכר הטרחה שהוא גובה ועדיף לעשות זאת מראש. אומנם לא תמיד נעים לדבר עם עוה״ד על המחירים, אך מצד שני, אסור לשכוח שגם אם הוא אדיב מאוד, מגיע לו תשלום על השירות. לכן, אם אתם מעדיפים לא לשים את עצמכם בסיטואציה שאח״כ לא תצדעו איך להתמודד איתה, אנחנו מציעים לכם לדבר עם עוה״ד על הדברים הללו בצורה גלויה כבר בתחילת הדרך. זה לא משנה על איזו עסקת מקרקעין מדובר ועד כמה הדברים מסובכים, כי בכל מקרה עדיף שהטובים ביותר יעשו זאת עבורכם אך במחיר נוח. בנוסף, כדאי לפנות רק לעורך דין מקרקעין שחלק מהשירות שלו כולל זמינות בכל עת. אין לדעת מתי תרצו לקבל ממנו ייעוץ דחוף שיכול לשנות את כל התמונה ולהשפיע על העסקה שנמצאת בתהליך חתימה ולכן זמינות איש המקצוע חשובה.

 

להמשך קריאה לחצו כאן.

 

כתיבת תגובה

סגירת תפריט