עורך דין תעבורה

הם מאיימים.

הם מאיימים לקחת לך את הרישיון.

הם מאיימים להפיל עלייך נקודות.

הם מאיימים שיתנו לך קנס.

הם מאיימים להטיל עלייך קורס נהיגה מונעת.

שיאיימו!

 

מה קורה בפועל בדרך כלל?

הנה עובדה מהשטח: כמעט תמיד אני מוצא נקודה נגדית כדי לאיים עליהם בחזרה.

אולי סטיית התקן של המכמונת שצילמה אותך גבוהה מידי?

אולי עבר זמן רב מידי (כפי שמוגדר בחוק) מאז שכיילו את המכמונת שצילמה אותך?

אולי השוטר לא התנהג על פי הנהלים?

אולי יש מקום שבו אפשר להטיל ספק בעובדות המקרה?

אולי הם מגזימים בתיאור המשפטי של העבירה כנגדך?

כל כך הרבה "אולי", כמעט תמיד אחד מהם תופס, ואז אפשר להקל על העונש שניתן לך, ובהרבה מקרים גם לבטל אותו לחלוטין. תאר לך מצב כזה – זה אפשרי, הגעת למשפט בנושא תעבורה – יצאת שעה אחר כך באמצעות הרגליים שלך ונכנסת שוב לרכב – בלי שום "תיק" או "מס" או "קנס" או "נטל" חדש. זה יתכן, זה אפשרי.

 

תעבורה ראשון
עורך דין דיני תעבורה
תעבורה שני
עו"ד תעבורה

איך שירותי עורך דין תעבורה מולי עובדים?

תגיע אליי לפגישת הכרות. ספר לי. ספר לי הכל! מהר מאוד אני אפרוש בפניך את הנקודות שאותם אני חושב שצריך לבדו, ששם עלולות להיות נקודות הכשל של החוק ונקודות החוזק שלך מולם.

אחרי שתשמע מה יש לי להגיד על המקרה, בפגישה הראשונית שהיא כמובן ללא התחייבות וללא עלות – נצא לדרך, או יותר נכון – אני אצא לדרך. אתה שב, תנוח, תרגע, המשך בשגרת החיים שלך. אני אבדוק את המכמונת. אני אקרא עדויות מהתנהגות והתנהלות השוטר, אני אעבור על כל פרטי המקרה הספציפי שלך – ואחפש אותם בנרות!

ברוב המקרים המכריע – אני גם אמצא. אני אמצא נקודות מהותיות שיכולות להקל ובהמון מקרים גם לבטל את ההטלים המשפטיים שאיתם הם מאיימים עלייך.

 

התוצאה: תעבורה של לחץ לכיוון חיובי יותר בעקבות מקרה התעבורה

ברוב המקרים הטיפול שלי ב"בעיה" שלך יובילו לתוצאות מרחיקות לכת. רוב הלקוחות שלי בהלם ממה שאני מצליח לעשות במקרי תעבורה. התעבורה האמיתית היא של הלחץ שהיה לך בהתחלה, לכיוון חוץ.

כמעט תמיד החוק מתנהג בצורה בריונית – ואתה הקורבן. כמעט תמיד אני מגשר בינך לבינו ומשווה את הכוחות ביניכם, ככה שהוא לא כל כך גדול וחזק בסיום הטיפול.

תרשה לעצמך להכיר אותי ואת הגישה המהפכנית שלי לעריכת דין בתחום התעבורה בפגישת הכרות. תגיע אליי – הפגישה כנאמר ללא חוטים קושרים, ללא תשלום, והיא שווה לך הרבה – כי כבר בפגישה הראשונית אני שופך מידע ורעיונות לתפעול המקרה שיכולים לעזור לך בהמשך – גם אם תחליט לא להמשיך לעבוד איתי. אם הרישיון שלך בשלילה וקשה לך להגיע אליי – עלות הנסיעה בתחבורה ציבורית אליי – עליי – כמו גם כוס הקפה הטובה ביותר ששתית בשנה האחרונה. הכל כדי שתרגיש טוב ונינוח כשאנחנו מכירים.

סגירת תפריט