עורך דין צבאי

חייל, עמוד נוח!

למה שתעמוד דום? למה שתלחץ? למה שלא יהיה לך נוח?

כי הצבא נושף לך בעורף?

קח נשימה עמוקה. תרגע. תנשום עמוק.

אני יודע, הצבא זה גורם גדול, מסועף, היררכי, משומן היטב ומנוסה בהיתקלויות כנגד חיילים, בני נוער צעירים, מלח הארץ, שעומדים נגדו בסיטואציה משפטית.

אני גם יודע עוד כמה דברים שיכולים לעזור לי לעזור לך – על הצד הטוב ביותר.

 

קצת סטטיסטיקה – כמה חיילים יוצאים מזה

אני יודע ש88% מהחיילים שמגיעים אליי לקבלת שירות, מרוצים מאוד מהתוצאה הסופית. אני יודע שיש, בסבירות גבוה, איך לעזור לך, ואני יודע שאתה יכול לעבור לתנוחת נוח אחרי שתגיע אליי למשרד.

הפגישה הראשונה היא ללא עלות, ללא התחייבות, ותעשה לי טובה – תגיע ללא המדים. אל תעלה על מדים כדי שהנסיעה אליי תהיה חינמית – אני אכסה לך את עלויות הנסיעה אליי, אבל תבוא על אזרחי בבקשה.

באותה פגישה ששווה לך זהב ולא עולה לך שקל – תקבל את כל האמת, דוגרי, בפרצוף, וכנראה שהאמת תהיה הרבה פחות כואבת ממה שאתה חושב.

 

עוד על התהליך – איך זה לקבל ממני שירות כעורך דין צבאי?

אני לא אשב מולך בחליפה ועניבה ולא אתפוס דיסטנס – שנינו נשב על אותו הצד של השולחן, ניקח דף ועט, נרשום את כל פרטי המצב, ונתחיל להעלות ביחד סיעור מוחות איך מטפלים בעניין הזה הכי טוב שיש.

במידה ותחליט להמשיך לעבוד איתי בהמשך ההליך (ואם זה לא כדאי לך או אין סיכוי טוב להצלחה – אני אגיד לך את זה ואתן לך חלופות או אסביר לך איך להמשיך מכאן), תקבל ליווי צמוד לאורך כל הדרך. אבל שתבין, חייל יקר – אני לא סתם אומר את זה. כולם אומרים "ליווי צמוד לאורך כל הדרך", אצלי תרגיש את זה. חלק מארבע מאות שישים ושתיים החיילים שכבר עבדו איתי, דיווחו בסיום שהליווי היה כל כך צמוד, העדכונים היו כל כך מפורשים ובהירים וכל כך תכופים, שקצת יצאתי להם מכל החורים. אני יצאתי להם מכל החורים, והם הוציאו את הבעיה המשפטית שישבה להם בראש מכל החורים, וביחד, הוצאנו כל דבר שלילי אפשרי… מכל החורים.

אני מודע לכך שחייל שעומד מול גוף עם גב משפטי כל כך חזק כמו צה"ל מרגיש חלש, קטן וגלמוד. אתה לא לבד. אתה בטח חושב לעצמך שהצבא עם תקציבי הענק שלו, זה שמחסל את היריבים במלחמות למרות שאנחנו הרבה פחות מהם ואולי גם הרבה יותר ראויים ומוסרים מהם, יחתוך אותך לגזרים בהליך משפטי. אז לא, תרגע. הסטטיסטיקה לטובתך ידידי היקר. אל תחכה, אל תהסס, תגיע אליי לפגישה ונדבר ב4 עיניים, תשמע ממני רק את האמת – מבטיח. תן לבעל מקצוע מנוסה לעזור ולתת לך גב, וביחד, סביר להניח שננצח – אתה לא חייב להתמודד עם זה לבד.

חיילים אחד
סגירת תפריט