שלום, אני עורך הדין עוז תמורה

תמיד ידעתי שכשההורים שלי בחרו עבורי את השם, הם בנו עבורי את עמודי הטווח של הקריירה שלי כעורך דין מצליח לעתיד.

אני מתחייב להוביל אותך בעוז ובתעוזה, ולתת עבורך את התמורה הגבוה ביותר האפשרית עבור המקרה בו אתה נמצא.

אני מציג ראיה חדשנית, מקורית ופורצת דרך בתחום עריכת הדין. ראיה שבה הכל בגובה עיניים, אנחנו הופכים לבני משפחה, ואני מייצג אותך משפטית מכל הלב ועם כל הכח שיש בי, במקצועיות ברמה הכי גבוה שקיימת, תוך כדי שאני חוקר כל פינה אפשרית, הופך כל אבן קטנה, ומחפש דרכים שיחלצו אותנו מהסיטואציה המשפטית אליה נקלענו.

הגישה החדשנית שלי לעריכת דין

הגישה שלי שמה את הלקוח (ואת המצב הנפשי שלו!) במרכז. אני מאמין שאתה לא אמור להיות לחוץ, לסבול מלחצים נפשיים, או להתמודד עם הסיטואציה לבדך. פגישות ההכרות איתי, שכולן ללא התחייבות, ללא עלות, ועם כיסוי כספי במזומן מיידית בסיום הפגישה עבור תחבורה ציבורית להגעה אליי, הן לא פגישות מכירה. בפגישות האלו תקבל טיפים וסיעור מוחות ראשוני של ממש – דרכים לתקוף את הבעיה המשפטית ונקודות שעשויות להוות כשל בצד שמאשים אותך. אני לא עוד עורך דין כריש עם תאוות בצע בעיניים, הלקוחות שלי הם בני המשפחה שלי, הצד שמגיע כנגדנו במערכה המשפחתית הוא כמו חמותי, ואני פועל מתוך תחושת שליחות אמיתית ולא מתוך רצון להרוויח עוד שקל שחוק. איש עסקים עורך דין

באילו סיטואציות משפטיות כדאי להעזר בי?

אני מתמחה בעריכת דין צבאית, פלילית ובמקרי תעבורה למיניהם. במידה והמקרה שלך לא נכנס לאחת מהקטגוריות האלו – אל תאמר נואש ואל תזיל דמעה – פנה אליי בכל מקרה ואפנה אותך לאנשי המקצוע הטובים בתחום, מהמובילים. מכל הלב, ללא אינטרסים.

במידה ואתה חייל שצה"ל מאשים בדבר מה, נהג שמאשימים אותו בעבירת תעבורה, או שאתה מואשם בעבירה פלילית – אשמח להפגש להכרות. פגישות ההכרות איתי הן שונות, כנאמר, ואינן נוטפות תאוות בצע או אמצעים מניפולטוריים של מכירות – אלא ניתנות ללא עלות אך מכל הלב. אנחנו לא מכירים וכבר אני יכול להגיד לך שאם אתה לא יכול להגיע בשעה סבירה מכל מיני סיבות – אפתח את דלת המשרד שלי במיוחד בקביעה מראש בשעות לא סבירות. אם תהיה מבולבל ולא תצליח לקלוט הכל בפגישה הראשונית, ותרצה פגישת הכרות שניה נוספת ללא עלות, גם פה אני אפתח את דלתי באהבה. אני לא מוציא מסמכים ולא חותמים על כלום עד שאתה לא שלם עם זה ושהחלטת מצידך שאתה רוצה שאהיה עורך הדין שייצג אותך במקרה שלך, במיוחד ובעיקר בגלל שאני יודע שככה לקוחות מיד רוצים לבחור בי.

צור איתי קשר עוד היום, ובוא נדבר, שמע את הטון שלי בטלפון, תרגע קצת, ותגיע אליי.